O mně

 

Má cesta výživového poradce začala, když jsem se rozhodla shodit svá poporodní kila. Vždy jsem se zajímala o zdravé stravování, ale jen tak povrchově.

Pak mě navedl na tuto cestu i speciální seminář, který pomohl lidem odhalit, co je „to jeho“, to co by ho v životě bavilo, a bylo více než jasné, jakým směrem se můj život bude ubírat. Vyhledala jsem jsi nejkomplexnější kurz výživového poradce a poradce pro suplementaci v celé ČR a má cesta začala. Nebylo to vždy jednoduché, protože studovat se dvěma malými dětmi bylo někdy náročné, ale tak moc mě to bavilo a naplňovalo, že jsem se cítila nabitá a plná energie i po dlouhých studijních večerech. Postupně jsem si dodělávala i jiné kurzy, abych své know how ještě prohloubila. Neustále se vzdělávám a jezdím na přednášky, abych měla stále nové vědomosti a informace z oboru.

Již rok se věnuji studiu střevního mikrobiomu a jak efektivně posílit imunitu. Toto téma je zdá se velmi aktuální v této zvláštní době. Je třeba neustále naší imunitu posilovat, abychom zůstali zdraví, a když už nějaká ta nemoc přijde, abychom měli jen lehčí průběh.

Mé letité zkušenosti a neustálé se vzdělávání v oboru mě neskutečně baví a naplňuje. Ráda pomáhám lidem se změnou, protože zdraví máme jen jedno a proto je velmi důležité se o něj starat. Mé poslání zde je lidem ukazovat a učit je jak být zdravější, jak se o sebe lépe starat, jak je důležité kvalitní a zdravá strava, jak pečovat o svůj střevní mikrobiom a vůbec pečovat o sebe, protože: VE ZDRAVÉM TĚLE ZDRAVÝ DUCH!

 

Jestliže jste se rozhodli jít touto cestou, ráda Vás na ní budu doprovázet a podporovat. Společně to zvládneme!

Mnoho úspěchů přeje Lucie, Vaše výživová poradkyně